Vind een ACD® dealer in jouw buurt!

Bij onze ACD® Service points kan u terecht voor allerlei klein en slim servicemateriaal, zoals bouten en moeren, handige plantengeleiders, automatische raamopeners, … en nog zoveel meer. Bekijk Service points

Bij onze ACD® Glass service points kan u terecht voor alle type ruiten voor uw serre. Bekijk Glass service points

ACD® heeft in Frankrijk een netwerk van groothandelaars opgezet voor accessoires en reserveonderdelen. Voor u als professional is het gemakkelijker, goedkoper en sneller: de grossisten hebben het materiaal altijd op voorraad. Voor particulieren, vraag uw dealer om advies. Bekijk Grossisten

Wenst u uw kas/serre te laten installeren in Nederland of Frankrijk? Contacteer dan één van onze gecertificeerde monteurs. Jaarlijks moeten onze gecertificeerde monteurs een opleiding volgen, doorgedreven ACD® productkennis hebben en blijk geven van professionalisme. Bekijk Monteurs

Type Land Naam Postcode Tel E-mailadres
Service Point BE België Tuincentrum Depreitere BV 8680 0032 51 58 92 23 info@depreitere.eu
Service Point BE België Aveve Sint Andries 8200 0032 50 39 66 24 tuincentrum.sint-Andries@aveve.be
Service Point BE België Aveve Oostmalle 2390 0032 33 12 41 58 gabriels.karel@aveve.be
Service Point BE België Aveve Dendermonde 9200 0032 52 21 18 18 verhodema.bvba@aveve.be
Service Point BE België Horta Lanaken 3620 0032 89 76 02 66 medewerkerslanaken@horta.org
Service Point BE België Horta Buggenhout 9255 0032 52 33 20 73 destenenmolen@skynet.be
Service Point BE België Aveve Zottegem 9620 0032 93 60 16 44 Lapage.Marc@aveve.be
Service Point BE België Avenue Pittem 8740 0032 51 46 68 53 lannoo.agri@aveve.be
Service Point BE België Horta Opwijk 1745 0032 52 35 82 48 opwijk@horta.org
Service Point BE België Tuincentrum Hermie Eeklo 9900 0032 92 96 40 20 info@hermie.com
Service Point BE België Horta Scheldewindeke 9860 0032 93 62 62 59 scheldewindeke@horta.org
Service Point BE België Decaflor 8930 0032 56 41 29 40 info@decaflor.be
Service Point BE België Aveve Waarschot 9950 0032 93 77 93 36 sander.gyssels@aveve.be
Service Point BE België Tuincentrum Droogmans 3454 0032 11 58 74 85 info@tuincentrumdroogmans.be
Service Point BE België Serres Pussemier Buzet 6230 0032 71 84 61 68 info@serrespussemier.be
Service Point BE België Horta Rillaar 3202 0032 16 50 00 06 rillaar@horta.org
Service Point BE België Horta Oudenaarde 9700 0032 55 31 44 60 oudenaarde@horta.org
Service Point BE België Horta Beveren 9120 0032 37 75 83 30 beveren@horta.org
Service Point BE België Aveve Outer 9406 0032 54 32 70 10 deplus.geert@aveve.be
Service Point BE België Tuincentrum Thielemans 3128 0032 16 53 06 83 tuincentrum.thielemans@aveve.be
Service Point BE België Aveve Roeselare 8800 0032 51 24 13 05 verbraeken.davy@aveve.be
Service Point BE België Aveve Veurne 8630 0032 58 31 10 09 aveveveurne.bv@aveve.be
Service Point BE België Aveve Diksmuide 8600 0032 51 50 52 58 verduyn.patrick@aveve.be
Service Point BE België Aveve Poperinge 8970 0032 57 33 37 84 debergh.luc@aveve.be
Service Point BE België Aveve Beveren-Waas 9120 0032 37 75 90 15 verbraeken.beveren@aveve.be
Service Point BE België Aveve Obin Wervik 8940 0032 56 31 28 66 obin.yves@aveve.be
Service Point BE België Pigeon d'Or Sombreffe 5140 0032 71 88 76 28 pigeondor.sajema.srl@aveve.be
Service Point BE België K&S Tuincentrum Zonhoven 3520 0032 11 81 69 66 konings.kris@aveve.be
Service Point BE België Aveve Kampenhout 1910 0032 16 60 29 54 tuincentrum.kampenhout@aveve.be
Service Point BE België Aveve Oostende 8400 0032 59 23 48 88 tuincentrum.oostende@aveve.be
Service Point BE België Aveve Merksem 2170 0032 36 46 73 20 tuincentrum.merksem@aveve.be
Service Point BE België Aveve Wilsele 3012 0032 16 29 82 98 tuincentrum.wilsele@aveve.be
Service Point BE België Aveve Maasmechelen 3630 0032 89 76 58 10 tuincentrum.maasmechelen@aveve.be
Service Point BE België Aveve Oudenaarde 9700 0032 55 31 18 13 tuincentrum.oudenaarde@aveve.be
Service Point BE België Aveve Sint-Niklaas 9100 0032 37 76 81 41 tuincentrum.sint-niklaas@aveve.be
Service Point BE België Aveve Edegem 2650 0032 34 57 86 69 tuincentrum.edegem@aveve.be
Service Point BE België Aveve Bornem 2880 0032 38 99 56 88 tuincentrum.bornem@aveve.be
Service Point BE België Hobby Vert Perwez 1360 0032 81 65 82 89 hobbyvert.perwez@aveve.be
Service Point BE België Hobby Vert Tournai 7500 00 32 69 84 48 63 hobbyvert.tournai@aveve.be
Service Point BE België Aveve Aalst 9300 0032 53 70 66 31 tuincentrum.aalst@aveve.be
Service Point BE België Aveve Namur 5000 0032 81 22 39 00 hobbyvert.namur@aveve.be
Service Point BE België Hobby Vert Wavre 1300 0032 10 81 45 11 hobbyvert.wavre@aveve.be
Service Point BE België Aveve Wevelgem 8560 0032 56 61 33 08 tuincentrum.wevelgem@aveve.be
Service Point BE België Jardisart 5330 0032 81 40 01 84 valentine@jardisart.be
Service Point BE België Hobby Vert Dison 4820 00 32 87 44 70 18 hobbyvert.dison@aveve.be
Service Point BE België Horta Zonhoven 3520 0032 11 81 48 17 zonhoven@horta.org
Service Point BE België Horta Bornem 2880 0032 38 89 20 48 bornem@horta.org
Service Point BE België Horta Kuurne 8520 0032 56 71 24 52 pieterjan@dendauw.be
Service Point BE Belgique Fleurs Gilles 5100 0032 81 30 11 95 p.renard@fleursgilles.be
Service Point BE Belgique Aveve Anderlues 6150 0032 64 28 53 78 hobbyvert.anderlues@aveve.be
Service Point BE Belgique Au jardin du blanc vivier 5650 0032 71 53 44 51 christophe.longfils@skynet.be
Service Point BE Belgique Oli'vert 6043 0032 71 81 49 98 info@olivert.be
Service Point BE Belgique Aveve Bastogne 6600 0032 61 21 26 38 pasau@aveve.be
Service Point FR France Trffaut Quimper 29000 0033 2 98 10 21 01 jdc.tq29@gmail.com
Service Point FR France SAS SARL Jardinerie du bois Paris 28630 0033 2 37 31 61 95 pepiniere@jardinerieduboisparis.fr
Service Point FR France Ma Jardinerie Exincourt 25400 0033 3 81 67 91 67 dir.exincourt@majardinerie.com
Service Point FR France Ma jardinerie Botans 90400 0033 3 84 28 21 00 dir.botans@majardinerie.com
Service Point FR France Jardinerie Favennec Guichainville 27930 0033 2 32 31 21 74 bureau@favennec.fr
Service Point FR France SAS Chivot Motoculture Rots 14980 0033 2 31 26 00 00 chivot.motoculture.loisirs@wanadoo.fr
Service Point FR France Espace Emeraude Marolles 14100 0033 2 31 48 32 32 drt_marolles_cc@espace-emeraude.com
Service Point FR France Jardiland Guipavas Brest 29490 0033 2 98 41 81 80 adjbrest@jardiland.com
Service Point NL Nederland Buytens 4307 RZ 0031 6 13 01 81 62 info@buytens.nl
Service Point NL Nederland Buiten-Goed 3771 MP 0031 3 42 49 12 02 info@buiten-goed.nl
Service Point NL Nederland Fravin International 7051 HT 0031 3 15 32 44 35 info@fravin.nl
Service Point NL Nederland V.O.F. Van Dalfsen 1619 EA 0031 2 28 52 69 62 info@allgarden.nl
Service Point NL Nederland GardenToday.nl 4014 MB 0031 3 44 66 74 09 info@gardentoday.nl
Glass Service Point BE Belgique Les pieds dans l'herbe sprl 7080 0032 65 51 06 58 contact@delbard-frameries.be
Glass Service Point FR France A green story 63300 0033 4 43 55 18 51 sav@agreenstory.fr
Monteur Certifié BE Belgique Ets Kerstens 5621 0032 4 95 52 43 77 info@etskerstens.be
Monteur Certifié FR France EURL B.T. Motoculture 59630 0033 3 28 20 93 17 btmotoculture@wanadooo.fr
Monteur Certifié FR France Sarl Orchis 14670 0033 6 15 39 87 39 leo.fabrice@sarlorchis.fr
Monteur Certifié FR France Jardins Lumières 77340 0033 6 14 11 27 81 jardinslumiers@yahoo.com
Monteur Certifié FR France Daniel Paysages 50120 0033 6 80 85 86 78 daniel_dupont@hotmail.fr
Monteur Certifié FR France Matovert 59660 0033 3 28 49 65 00 matovert@wanadoo.fr
Monteur Certifié FR France Scael 44850 0033 2 40 77 47 71 contact@scael.fr
Monteur Certifié FR France Jardins Services Rabineau 86230 0033 6 42 71 55 97 jsrabineau@orange.fr
Monteur Certifié FR France Expert Pro Jardin 57230 0033 3 87 27 22 26 pderou@epjardin.fr
Monteur Certifié FR France Guitra Jardins 27150 0033 6 81 63 4 7 16 guitrajardins@gmail.com
Monteur Certifié FR France GPM 44440 0033 6 83 14 01 24 gpm.serre@gmail.com
Monteur Certifié FR France Passion d'Extérieur 74600 0033 6 30 95 03 21 mc@passion-exterieur.fr
Gecertificeerd monteur NL Nederland Deijkers Dienstverlening 1766 JS 0031 2 24 22 76 68 info@deijkersbv.nl
Gecertificeerd monteur NL Nederland Buytens 4307 RZ 0031 6 13 01 81 62 info@buytens.nl
Grossiste FR France Matovert 59660 0033 3 28 49 65 00 matovert@wanadoo.fr
Grossiste FR France Passion d'Extérieur 74600 0033 6 30 95 03 21 mc@passion-exterieur.fr
Grossiste FR France Scael 44850 0033 2 40 77 47 71 contact@scael.fr