In onze thuislanden spreken we over Premium dealers en gewone dealers. Maar we gaan verder dan dit.
Naast de dealers hebben wij ook specialisten zoals onze ACD® Service Points, ACD® Glass Service Points, ACD® Certified Assemblers en ook ACD® Grossisten.

Service points

Bij onze ACD® Service points kan u terecht voor allerlei klein en slim servicemateriaal, zoals bouten en moeren, handige plantengeleiders, automatische raamopeners, … en nog zoveel meer.

Land Naam Postcode Tel E-mailadres
BE Horta Vandecaveye Wingene 8750 00 32 51 655329 vandecaveye@horta.org
BE Tuincentrum Depreitere BV 8680 003251589223 info@depreitere.eu
BE Aveve Sint-Andries 8200 0032 50 39 66 24 tuincentrum.sint-Andries@aveve.be
BE Aveve Oostmalle 2390 0032 33 12 41 58 gabriels.karel@aveve.be
BE Aveve Dendermonde 9200 0032 52 21 18 18 verhodema.bvba@aveve.be
BE Horta Lanaken 3620 0032 89 76 02 66 medewerkerslanaken@horta.org
BE Horta Buggenhout 9255 0032 52 33 20 73 destenenmolen@skynet.be
BE Aveve Zottegem 9620 0032 93 60 16 44 Lapage.Marc@aveve.be
BE Avenue Pittem 8740 0032 51 46 68 53 lannoo.agri@aveve.be
BE Horta Opwijk 1745 0032 52 35 82 48 opwijk@horta.org
BE Hermie online 9900 0032 93 96 59 00 info@hermie.com
BE Horta Scheldewindeke 9860 0032 93 62 62 59 scheldewindeke@horta.org
BE Decaflor 8930 0032 56 41 29 40 info@decaflor.be
BE Aveve Waarschot 9950 0032 93 77 93 36 sander.gyssels@aveve.be
BE Tuincentrum Droogmans 3454 0032 11 58 74 85 info@tuincentrumdroogmans.be
BE Serres Pussemier Buzet 6230 0032 71 84 61 68 info@serrespussemier.be
BE Horta Rillaar 3202 0032 16 50 00 06 rillaar@horta.org
BE Horta Oudenaarde 9700 0032 55 31 44 60 oudenaarde@horta.org
BE Horta Beveren 9120 0032 37 75 83 30 beveren@horta.org
BE Aveve Outer 9406 0032 54 32 70 10 deplus.geert@aveve.be
BE Tuincentrum Thielemans 3128 0032 16 53 06 83 tuincentrum.thielemans@aveve.be
BE Aveve Roeselare 8800 0032 51 24 13 05 verbraeken.davy@aveve.be
BE Aveve Veurne 8630 0032 58 31 10 09 aveveveurne.bv@aveve.be
BE Aveve Diksmuide 8600 0032 51 50 52 58 verduyn.patrick@aveve.be
BE Aveve Poperinge 8970 0032 57 33 37 84 debergh.luc@aveve.be
BE Aveve Beveren-Waas 9120 0032 37 75 90 15 verbraeken.beveren@aveve.be
BE Aveve Obin Wervik 8940 0032 56 31 28 66 nele.obin@aveve.be
BE Pigeon d'Or Sombreffe 5140 0032 71 88 76 28 pigeondor.sajema.srl@aveve.be
BE K&S Tuincentrum Zonhoven 3520 0032 11 81 69 66 konings.kris@aveve.be
BE Aveve Kampenhout 1910 0032 16 60 29 54 tuincentrum.kampenhout@aveve.be
BE Aveve Oostende 8400 0032 59 23 48 88 tuincentrum.oostende@aveve.be
BE Aveve Merksem 2170 0032 36 46 73 20 tuincentrum.merksem@aveve.be
BE Aveve Wilsele 3012 0032 16 29 82 98 tuincentrum.wilsele@aveve.be
BE Aveve Maasmechelen 3630 0032 89 76 58 10 tuincentrum.maasmechelen@aveve.be
BE Aveve Oudenaarde 9700 0032 55 31 18 13 tuincentrum.oudenaarde@aveve.be
BE Aveve Sint-Niklaas 9100 0032 37 76 81 41 tuincentrum.sint-niklaas@aveve.be
BE Aveve Edegem 2650 0032 34 57 86 69 tuincentrum.edegem@aveve.be
BE Aveve Bornem 2880 0032 38 99 56 88 tuincentrum.bornem@aveve.be
BE Hobby Vert Perwez 1360 0032 81 65 82 89 hobbyvert.perwez@aveve.be
BE Hobby Vert Tournai 7500 0032 69 84 48 63 hobbyvert.tournai@aveve.be
BE Aveve Aalst 9300 0032 53 70 66 31 tuincentrum.aalst@aveve.be
BE Aveve Namur 5000 0032 81 22 39 00 hobbyvert.namur@aveve.be
BE Hobby Vert Wavre 1300 0032 10 81 45 11 hobbyvert.wavre@aveve.be
BE Aveve Wevelgem 8560 0032 56 61 33 08 tuincentrum.wevelgem@aveve.be
BE Jardisart 5330 0032 81 40 01 84 valentine@jardisart.be
BE Hobby Vert Dison 4820 00 32 87 44 70 18 hobbyvert.dison@aveve.be
BE Horta Zonhoven 3520 0032 11 81 48 17 zonhoven@horta.org
BE Horta Bornem 2880 0032 38 89 20 48 bornem@horta.org
BE Horta Kuurne 8520 0032 56 71 24 52 pieterjan@dendauw.be
BE Aveve Wetteren 9230 0032 9 3692761 tuincentrum.wetteren@aveve.be
BE Fleurs Gilles 5100 0032 81 30 11 95 p.renard@fleursgilles.be
BE Aveve Anderlues 6150 0032 64 28 53 78 hobbyvert.anderlues@aveve.be
BE Au jardin du blanc vivier 5650 0032 71 53 44 51 christophe.longfils@skynet.be
BE Oli'vert 6043 0032 71 81 49 98 info@olivert.be
BE Aveve Bastogne 6600 0032 61 21 26 38 pasau@aveve.be
BE Aveve St Genesius-Rode 1640 0032 2 3802999 Jeremy.aveve@gmail.com
FR Trffaut Quimper 29000 0033 2 98 10 21 01 jdc.tq29@gmail.com
FR SAS SARL Jardinerie du bois Paris 28630 0033 2 37 31 61 95 pepiniere@jardinerieduboisparis.fr
FR Ma Jardinerie Exincourt 25400 0033 3 81 67 91 67 dir.exincourt@majardinerie.com
FR Ma jardinerie Botans 90400 0033 3 84 28 21 00 dir.botans@majardinerie.com
FR Jardinerie Favennec Guichainville 27930 0033 2 32 31 21 74 bureau@favennec.fr
FR SAS Chivot Motoculture Rots 14980 0033 2 31 26 00 00 chivot.motoculture.loisirs@wanadoo.fr
FR Espace Emeraude Marolles 14100 0033 2 31 48 32 32 drt_marolles_cc@espace-emeraude.com
FR Jardiland Guipavas Brest 29490 0033 2 98 41 81 80 adjbrest@jardiland.com
NL Buytens 4307 RZ 0031 6 13 01 81 62 info@buytens.nl
NL Buiten-Goed 3771 MP 0031 3 42 49 12 02 info@buiten-goed.nl
NL Fravin International 7051 HT 0031 3 15 32 44 35 info@fravin.nl
NL V.O.F. Van Dalfsen 1619 EA 0031 2 28 52 69 62 info@allgarden.nl
NL GardenToday.nl 4014 MB 0031 3 44 66 74 09 info@gardentoday.nl

Glass service points

Bij onze ACD® Glass service points kan u terecht voor alle type ruiten voor uw serre.

Land Naam Postcode Tel E-mailadres
BE MA-SERRE-EN-VERRE (DELBARD-FRAMERIES) 7080 0032 65 51 06 58 info@ma-serre-en-verre.shop
FR A green story 63300 0033 4 43 55 18 51 info@agreenstory.fr

Grossisten

ACD® heeft in Frankrijk een netwerk van groothandelaars opgezet voor accessoires en reserveonderdelen. Voor u als professional is het gemakkelijker, goedkoper en sneller: de grossisten hebben het materiaal altijd op voorraad. Voor particulieren, vraag uw dealer om advies.

Land Naam Postcode Tel E-mailadres
FR Matovert 59660 0033 3 28 49 65 00 matovert@wanadoo.fr
FR Passion d'Extérieur 74600 0033 6 30 95 03 21 mc@passion-exterieur.fr
FR Scael 44850 0033 2 40 77 47 71 contact@scael.fr

Monteurs

Wenst u uw kas/serre te laten installeren in Nederland of Frankrijk? Contacteer dan één van onze gecertificeerde monteurs. Jaarlijks moeten onze gecertificeerde monteurs een opleiding volgen, doorgedreven ACD® productkennis hebben en blijk geven van professionalisme.

Land Naam Postcode Tel E-mailadres
BE Ets Kerstens 5621 0032 4 95 52 43 77 info@etskerstens.be
FR Le Petit Village 22100 0033 2 57 67 54 45 lpvjardin@le-petit-village.fr
FR Meca Vision 31000 0033 6 68 47 45 58 Thierry.batailley@mecavision.fr
FR Brico Jardin Lunevillois 54300 0033 3 83 74 41 67 bricojardin@orange.fr
FR Sarl Orchis 14670 0033 6 15 39 87 39 leo.fabrice@sarlorchis.fr
FR Daniel Paysages 50120 0033 6 80 85 86 78 daniel_dupont@hotmail.fr
FR Matovert 59660 0033 3 28 49 65 00 matovert@wanadoo.fr
FR Jardins Services Rabineau 86230 0033 6 42 71 55 97 jsrabineau@orange.fr
FR Guitra Jardins 27150 0033 6 81 63 4 7 16 guitrajardins@gmail.com
FR GPM 44440 0033 6 83 14 01 24 gpm.serre@gmail.com
FR Passion d'Extérieur 74600 0033 6 30 95 03 21 mc@passion-exterieur.fr
NL Deijkers Dienstverlening 1766 JS 0031 2 24 22 76 68 info@deijkersbv.nl
NL Buytens 4307 RZ 0031 6 13 01 81 62 info@buytens.nl
NL Buytenhuys B.V. 3851SP 0031 8 57 60 70 90 hvasselt@buytenshuys.nl
NL V.O.F. Van Dalfsen 1619 AC 0031 2 28 52 69 62 info@allgarden.nl
NL Klaasjan Menken Trading B.V. 8431PR 0031 6 22 21 09 71 klantenservice@koopjekweekbak.nl

Export dealers

ACD® beschikt over een uitgebreid dealernetwerk van meer dan 1000 verdelers in Benelux en Frankrijk. Daarnaast hebben wij agents in de Scandinavische landen, Duitsland, Zwitserland, Ijsland, Verenigde staten, Baltische staten.

 

Deel uitmaken van het ACD® dealernetwerk?
Contacteer ons.

 

Wij zullen u spoedig berichten.

Het ACD®-team

Land Naam Website E-mailadres
IR Colm Warren Polyhouses LTD www.thepolytunnelcompany.ie info@cwp.ie
DE Boma Gewächshaus, Boma GmbH www.boma-gewaechshaus.de info@boma-gewaechshaus.de
PL Szklarnie z Runowa - Grabczewscy www.szklarniezrunowa.pl szklarnie@grabczewscy.com
CH Serre ACD® - Jobin & Julmy Sàrl www.serre-acd.ch info@serre-acd.ch
CH Garteco GmbH www.gewaechshaus-shop.ch info@gewaechshaus-online.ch
ES Invernaderos de Cristal www.invernadero-de-cristal.shop info@invernadero-de-cristal.shop
NO Telt og Fritid www.teltfritid.no butikk@teltfritid.no
SE Gullberg & Jansson Hem och Trädgård AB www.vaxthusbolaget.se info@vaxthusbolaget.se
SE Wexthuset www.wexthuset.com info@wexthuset.com
EE Gardelino OÜ www.mwlconstruct.eu/kasvuhoone/ info@mwlconstruct.eu
PT Zimbro - Equipamentos de Jardim, Lda. www.zimbro.pt geral@zimbro.pt
DK Dancover A/S www.dancovershop.com denmark@dancover.com

ACD® beschikt over een van meer dan 1000 verdelers in Benelux en Frankrijk. Daarnaast hebben wij agents in de Scandinavische landen, Duitsland, Zwitserland, Ijsland, Verenigde staten, Baltische staten.

Vind uw dealer