Vind een ACD® dealer in jouw buurt!

Service Points België

Bij onze ACD® service points kan u terecht voor allerlei klein en slim servicemateriaal, zoals bouten en moeren, handige plantengeleiders, automatische raamopeners, … en nog zoveel meer.

Naam Land Postcode Tel E-mailadres
1 Tuincentrum Depreitere BV België 8680 0032 51 58 92 23 info@depreitere.eu
2 Aveve Sint Andries België 8200 0032 50 39 66 24 tuincentrum.sint-Andries@aveve.be
3 Aveve Oostmalle België 2390 0032 3 312 41 58 gabriels.karel@aveve.be
4 Aveve Dendermonde België 9200 0032 52 21 18 18 verhodema.bvba@aveve.be
5 Fleurs Gilles Belgique 5100 0032 81 30 11 95 p.renard@fleursgilles.be
6 Aveve Anderlues Belgique 6150 0032 64 28 53 78 hobbyvert.anderlues@aveve.be
7 Horta Lanaken België 3620 0032 89 76 02 66 medewerkerslanaken@horta.org
8 Horta Buggenhout België 9255 0032 52 33 20 73 destenenmolen@skynet.be
9 Aveve Zottegem België 9620 0032 9 360 16 44 Lapage.Marc@aveve.be
10 Au jardin du blanc vivier Belgique 5650 0032 71 53 44 51 christophe.longfils@skynet.be
11 Oli'vert Belgique 6043 00 32 71 81 49 98 info@olivert.be
12 Aveve Bastogne Belgique 6600 00 32 61 21 26 38 pasau@aveve.be
13 Aveve Pittem België 8740 00 32 51 46 68 53 lannoo.agri@aveve.be
14 Horta Opwijk België 1745 00 32 52 35 82 48 opwijk@horta.org
15 Tuincentrum Hermie Eeklo België 9900 00 32 9 296 40 20 info@hermie.com
16 Horta Scheldewindeke België 9860 00 32 9 362 62 59 scheldewindeke@horta.org
17 Decaflor België 8930 00 32 56 41 29 40 info@decaflor.be
18 Aveve Waarschot België 9950 00 32 9 377 93 36 sander.gyssels@aveve.be
19 Tuincentrum Droogmans België 3454 00 32 11 587485 info@tuincentrumdroogmans.be
20 Serres Pussemier Buzet België 6230 00 32 7 1846168 info@serrespussemier.be
21 Horta Rillaar België 3202 00 32 16 500006 rillaar@horta.org
22 Horta Oudenaarde België 9700 00 32 55 314460 oudenaarde@horta.org
23 Horta Beveren België 9120 00 32 3 7758330 beveren@horta.org
24 Aveve Outer België 9406 00 32 54 327010 deplus.geert@aveve.be
25 Tuincentrum Thielemans België 3128 00 32 16 530683 tuincentrum.thielemans@aveve.be
26 Aveve Roeselare België 8800 00 32 51 241305 verbraeken.davy@aveve.be
27 Aveve Veurne België 8630 00 32 58 311009 aveveveurne.bv@aveve.be
28 Aveve Diksmuide België 8600 00 32 51 505258 verduyn.patrick@aveve.be
29 Aveve Poperinge België 8970 00 32 57 333784 debergh.luc@aveve.be
30 Aveve Beveren-Waas België 9120 00 32 3 7759015 verbraeken.beveren@aveve.be
31 Aveve Obin Wervik België 8940 00 32 56 312866 obin.yves@aveve.be
32 Pigeon d'Or Sombreffe België 5140 00 32 71 887628 pigeondor.sajema.srl@aveve.be
33 K&S Tuincentrum Zonhoven België 3520 00 32 11 816966 konings.kris@aveve.be
34 Aveve Kampenhout België 1910 00 32 16 602954 tuincentrum.kampenhout@aveve.be
35 Aveve Oostende België 8400 00 32 59 234888 tuincentrum.oostende@aveve.be
36 Aveve Merksem België 2170 00 32 3 6467320 tuincentrum.merksem@aveve.be
37 Aveve Wilsele België 3012 00 32 16 298298 tuincentrum.wilsele@aveve.be
38 Aveve Maasmechelen België 3630 00 32 89 765810 tuincentrum.maasmechelen@aveve.be
39 Aveve Oudenaarde België 9700 00 32 55 311813 tuincentrum.oudenaarde@aveve.be
40 Aveve Sint-Niklaas België 9100 00 32 3 7768141 tuincentrum.sint-niklaas@aveve.be
41 Aveve Edegem België 2650 00 32 3 4578669 tuincentrum.edegem@aveve.be
42 Aveve Bornem België 2880 00 32 3 8995688 tuincentrum.bornem@aveve.be
43 Hobby Vert Perwez België 1360 00 32 81 658289 hobbyvert.perwez@aveve.be
44 Hobby Vert Tournai België 7500 00 32 69 844863 hobbyvert.tournai@aveve.be
45 Aveve Aalst België 9300 00 32 53 706631 tuincentrum.aalst@aveve.be
46 Aveve Namur België 5000 00 32 81 223900 hobbyvert.namur@aveve.be
47 Hobby Vert Wavre België 1300 00 32 10 814511 hobbyvert.wavre@aveve.be
48 Aveve Wevelgem België 8560 00 32 56 613308 tuincentrum.wevelgem@aveve.be

Glass Service Points Wallonië

Naam Land Postcode Tel E-mailadres
1 Les pieds dans l'herbe sprl Belgique 7080 0032 65 51 06 58 contact@delbard-frameries.be
2 sarl - A green story - Thiers France 63300 00 33 4 43 99 00 12 lastier@agreenstory.fr